Serwis archiwalny

AktualnościRSS

Proszę o każdy głos

Proszę o każdy głos Drodzy Przyjaciele,

dziękuję za poparcie, które otrzymałem w trakcie ostatnich miesięcy. Dziękuję za ciepłe słowa i wiarę w zwycięstwo.

Wiele lat temu zdecydowałem się poświęcić służbie Ojczyźnie, bo Polska była dla mnie zawsze najważniejsza. Wiem, o czym myślą i marzą Polacy. Wszyscy chcemy Polski sprawiedliwej, Polski równych szans. Apeluję do wszystkich - razem twórzmy jedną Polskę, w której każdy znajdzie miejsce dla siebie, na godne życie i swój indywidualny sukces. Polska nie jest dla partii politycznych, Polska jest dla jej obywateli. Obiecuję, że będę zawszę bronił interesu zwykłych ludzi.

W niedzielę odpowiedzą Państwo na pytanie, czy dwa lata rządów Platformy Obywatelskiej upoważniają tę partię do pełnego monopolu władzy, czy rzeczywiście dziś wszystkim Polakom żyje się lepiej niż dwa lata temu.

Proszę o poparcie programu harmonijnego rozwoju, programu sprawiedliwości, mojego programu. Dziś mamy szansę na postęp nie tylko w wielkich miastach, ale także na wsi i małych miasteczkach.

Prezydent powinien wyznaczać cele i patrzeć w przyszłość. Chcę być prezydentem każdego z Was, chcę być prezydentem Polski sukcesu. Dlatego proszę o każdy głos. Nigdy nie zawiodę Waszego zaufania.

Materiały wideo

Drukuj
Powrót do listy
Wersja 3Wersja 2Wersja 1Ta sama treść różne odsłony