Serwis archiwalny

AktualnościRSS

Polska nie może być podzielona

Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy Faktu! Od ponad 20 lat nasze państwo jest znów niepodległe i demokratyczne. Dzięki mądrości i pracy swoich obywateli Polska jest już innym krajem. Nadal jednak są w naszym państwie problemy, które wymagają rozwiązania - mówi Jarosław Kaczyński, kandydat na prezydenta.

Jeśli obywatele powierzą mi zaszczytną funkcję prezydenta, będę czuwał, by wokół najważniejszych dla Polaków spraw budować kompromis i porozumienie. Wszystkie pomysły, które poprawią codzienne życie Polaków, muszą być poważnie brane pod uwagę bez względu na to, kto jest ich autorem. Musimy zakończyć szkodliwą polsko-polską wojnę na slogany, epitety, miny i gesty, a przejść do odpowiedzialnej pracy dla kraju.

Spierajmy się, ale w rzeczowej i spokojnej atmosferze, o pomysły i projekty, które będą najlepsze dla Polski. Bo Polska jest najważniejsza. Nasz kraj musi być nowoczesny, solidarny i bezpieczny dla wszystkich obywateli. Musimy pamiętać o swojej historii, tradycji i kulturze. Czerpać z tego dziedzictwa to, co najlepsze. Pamiętając o przeszłości, musimy budować przyszłość. Trzeba postawić na szybki i zrównoważony rozwój gospodarczy, który pozwoli osiągnąć poziom życia porównywalny z tym, jakim cieszą się nasi bogaci europejscy partnerzy.

Przeczytaj cały artykuł Jarosława Kaczyńskiego
Drukuj
Powrót do listy
Wersja 3Wersja 2Wersja 1Ta sama treść różne odsłony